Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
vc4_templates
 • luty

  20

  2017
 • 4578
 • 0
Rubi zestaw do poziomowania płytek Tile Level Quick

Rubi zestaw do poziomowania płytek Tile Level Quick

Zestaw do poziomowania RUBI TILE LEVEL składa się ze szczypców TILE LEVEL pomocnych przy układaniu powierzchni ceramicznych (zarówno poziomych, jak i pionowych); 1 paczki pasków dociskowych TILE LEVEL (100 sztuk) do zastosowania przy płytkach grubości od 3 mm do 20 mm, przy minimalnej grubości fugi 1,5 mm; oraz 1 paczki dzwonków wielokrotnego użytku TILE LEVEL (100 sztuk). Zawartość zestawu RUBI TILE LEVEL zapakowana jest w praktyczny pojemnik z uchwytem ułatwiającym użytkowanie i transport.

Pojemnik może nadal pełnić swoją funkcję po wymianie pasków TILE LEVEL i uszkodzonych lub zagubionych dzwonków, a także służyć do przechowywania szczypców aż do następnego użycia. System do poziomowania TILE LEVEL jest idealny do układania płytek o dużych wymiarach (minimum 30×30 cm) przy stosowaniu metody podwójnego klejenia, a także do mocowania naturalnych kamieni, takich jak granit czy marmur, minimalizując tym samym konieczność późniejszych poprawek.

TILE LEVEL zapobiega przesuwaniu się elementów podczas schnięcia kleju, dzięki czemu zapewnia płaską powierzchnię. TILE LEVEL zauważalnie skraca czas pracy glazurnika przy jednoczesnym wzroście jakości jej wykonania.

System ten został stworzony z myślą o zaoszczędzeniu czasu wymaganego przy układaniu płytek ceramicznych o dużym formacie (szczególnie w przypadku płytek rektyfikowanych), a także by zapewnić idealne dopasowanie oraz poziomowanie niezależnie od materiału i wymiarów. Dzięki użyciu pasków i szczypców, nacisk na dzwonki znakomicie pełni powyższe funkcje, dając doskonałe efekty przy układaniu płytek ceramicznych i kamiennych.

W firmie RUBI wiemy, jak ważny jest czas i skuteczność, dlatego nasi specjaliści ds. rozwoju produktów, tworząc nowe narzędzia, skupiają się właśnie na tych aspektach.

Szczególne właściwości

 • Idealne do układania płytek o wymiarach 30×30 cm i większych podwójnie klejonych.
 • W przypadku płytek z granitu i marmuru, pozwala na ich układanie bez potrzeby późniejszego wyrównywania powierzchni przez szlifowanie. Eliminuje przesunięcia płytek podczas zastygania zaprawy. Pozwala na uzyskanie równej płaszczyzny. Skraca czas układania i podnosi wydajność pracy.
 • Możliwość użycia na powierzchniach poziomych (podłogi) i pionowych (ściany).
 • Do płytek grubości od 3 mm do 20 mm.

SKOMENTUJ

Twój komentarz pojawi się w przeciągu 24 godzin.

Anuluj